STAR HARİTA İMAR PLANLAMA İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Star Harita İmar Planlama İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi 03.07.1987 tarihinde, Sırrı ORAL ve Tarhan ŞEN tarafından kurulmuştur. “STAR” adı, ilk önce İngilizce karşılığı olan “YILDIZ” ı çağrıştırsa da, “SIRRI” adından “S” harfini, “TARHAN” adından “TAR” hecesini alarak oluşturulmuş bir addır.

  Zaman içerisinde, şirket hisseleri devir edilerek, bugünkü ticari hisse yapısına ulaşmış bir aile şirketi olmasına rağmen, yönetim yapılanmasında bir çok teknik insana yer vererek, teknik yönden olumlu bir aşamaya gelmiştir.

  Şirketimiz, bu günkü mevcudu olarak, 6 Harita Mühendisi, 1 Yüksek Mimar, 1 İnşaat Mühendisi, 1 Şehir Plancısı, 5 Harita Teknikeri, 1 İnşaat Teknikeri, 3 Topoğraftan oluşan teknik kadrosu ve 17 diğer çalışanı olmak üzere 35 kişilik kadrosu ile hizmet vermektedir.

  Şirketin tümü ödenmiş sermayesi 10 milyar TL. olup, yedek akçesi 100 milyar TL. dır.(Ülkemizdeki yüksek enflasyon nedeniyle akçasal rakamları alfa-nümerik olarak yazdığımız için özür dileriz.)

  Star Harita, logoda belirtilen adreste, kendi mülkünde hizmet vermektedir.

  Star Harita, günümüz teknolojisinin gerektirdiği alet ve donanım ile hizmet vermekte olup, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve uygulamaktadır. Uygulama ile ilgili verebileceğimiz en güzel örnek, şu anda izlemekte olduğunuz web sayfasıdır. Bu sayfa, Star Harita’ nın Teknik Kadrosu tarafından hazırlanmıştır.

  Arazi ve diğer çalışmalardaki ulaşım, şirket sabit kıymeti olan 7 araçla, arazideki iletişim, özel FM kanallı ve röle istasyonlu telsiz sistemi ile sağlanmaktadır. (İstanbul il sınırları içinde.)

  Şirketimizin tarihçesi, kadro, teknoloji, ulaşım, iletişim ve akçasal durumu ile ilgili özet bilgiler dışında, bizi yakından tanımak isterseniz, adresimizde daima size sunabileceğimiz kahvemiz olduğunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla.
Ahmet İPEKÇİ
Harita Mühendisi

Ana Sayfa | Bizi Tanıyın | Hizmetlerimiz | Bitirilen İşler | Bilgi Sunumu |
Fikirler/Öneriler | İlgili Mevzuat | İletişim |